офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

2017-05-24_15-27-5524 травня голова районної ради Костянтин Черніков взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації.

 

Андрій Матяшов, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, доповів про роботу із благоустрою на території Слов’янського району.
Голова райдержадміністрації Євген Данілюк звернув увагу на активізацію роботи осіб, відповідальних за складання адмінпротоколів, для розгляду на адмінкомісіях в сільських, селищних радах.

2017-05-24_15-31-26

Сергій Моховик, депутат районної ради, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, законності та правопорядку, депутатської етики визначив наступні проблемні питання:
– інфекційна хвороба – кліщовий боррелиоз, основним переносником якої є кліщі, що може призвести до небезпечної для життя людини – хвороби Лайма;
– збільшення кількості безпритульних тварин, що , в свою чергу, сприяє поширенню інфекційних та паразитарних хвороб серед людей, в тому числі і сказу, яка є смертельно небезпечною;
– серйозна медична проблема – карантинна рослина – амброзія, яка має алергічні властивості і провокує у багатьох людей дуже серйозні захворювання: астму, алергію та ін.
Моховик С.В. запропонував додати заходи з вирішення зазначених питань до запропонованого проекту рішення колегії , члени Колегії проголосували одноголосно.

Тетяна Надуховська, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації, розповіла про роботу з питань державної кадрової політики та реалізацію основних завдань у цій сфері в структурних підрозділах райдержадміністрації.
Наприкінці засідання голова райдержадміністрації Євген Данилюк окреслив першочергові завдання:

– активізація виконання програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, в частині придбання житла зазначеній категорії дітей, при фінансуванні: 570,0тис.грн з обласного бюджету – 570,0тис.грн з районного бюджету;
– виплати пенсій та соціального забезпечення внутрішньо переміщеним особам;
– приведення у відповідність діючому законодавству укладених договорів оренди на земельні ділянки державної власності за межами населених пунктів Слов’янського району в частині розміру ставок земельного податку на земельні ділянки / від 3 до 12%/.
– облаштування 6 тренажерних майданчиків /селище Мирне, с.Маяки, смт Райгородок, с.Сергіївка, с.Богородичне, смт Билбасівка/ в рамках святкування 80-річчя з дня заснування Донецької області.

Після Колегії під головуванням Костянтина Чернікова, голови районної ради, відбувся семінар-навчання сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.2017-05-24_15-33-11

Наталія Ступакова, головний державний інспектор відділу електронних сервісів та звітності Слов’янської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області, розповіла про електронні сервіси ДФС України.

Тетяна Крайчева, начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Слов’янської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області, ознайомила присутніх з питанням надходження акцизного податку за рахунок здійснення СГ ліцензійної діяльності при роздрібній торгівлі підакцизними товарами.

Олександр Авдіянц роз’яснив основні положення здійснення державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування, а Олена Ростова, завідувач сектору Державної регуляторної служби України в Донецькій області, компетентно відповіла на всі проблемні питання, поставлені сільськими, селищними головами.

Пошук
Вітання з Днем народження!

В липні   свій День народження святкують:

  • ЖУКОВА Марина Петрівна, головний спеціаліст відділу планування доходів та видатків бюджету фінансового управління райдержадміністрації (01.07.1964)
  • ГОРБАЧОВ Володимир Михайлович, Почесний громадянин Слов’янського району (02.07.1949)
  • СКЛЯРОВА Ольга Віталіївна, секретар керівника районної ради (02.07.1977)
  • ШЕВЧЕНКО Сергій Геннадійович, депутат районної ради (02.07.1979)
  • ЛЕОНТЬЄВ Володимир Вікторович, депутат районної ради (06.07.1963)
  • РЯБОВА Олена Михайлівна, директор КЗ “Центр з обслуговування закладів освіти Слов’янського району” (15.07.1965)
  • СМОЛЯР Інна Анатоліївна, начальник відділу з питань праці та обслуговування внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення райдержадміністрації (20.07.1975)
  • БРАЖКО Сергій Миколайович, комендант районної ради (21.07.1961)
  • АВДІЯНЦ Олександр Сергійович, начальник відділу державної соціальної допомоги управління соціального захисту населення райдержадміністрації (26.07.1967)
  • КОПЛЯНОК Світлана Валеріївна, директор КНП “Слов’янська ЦРЛ”  (27.07.1977)
  • ВАСИЛЬКОВСЬКА Марина Вадимівна, начальник відділу управління  персоналом, документообігу, контролю та звернень громадян райдержадміністрації (30.07.1985)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"