офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

2017-05-31_14-49-44 31 травня цього року в залі засідань районної ради відбувся депутатський день сумісно з відділами та управліннями райдержадміністрації, сільськими, селищними головами.
Враховуючи, що за результатами оцінки діяльності райдержадміністрації, підсумки якої проводила Донецька облдержадміністрація, Слов’янська райдержадміністрація посіла 11 місце, на порядок денний засідання було винесене питання: «Про хід виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку в Слов’янському районі за І квартал 2017 року».
На початку засідання голова районної ради Костянтин Черніков звернув увагу присутніх на те, що із 34 депутатів на засідання прибули лише 10. Це свідчить про неповагу до районної ради, райдержадміністрації, та своїх виборців.
Олександр Авдіянц, начальник відділу економки райдержадміністрації ознайомив присутніх зі станом виконання заходів програми за І квартал поточного року.
Багато дискусій викликало питання участі району в інвестиційних проектах та відсутності єдиної схеми координування даних проектів на рівні району.
За підсумками обговорення доповіді голова райдержадміністрації Євген Данилюк зауважив, що роботу відділу економіки необхідно переформувати із «статистів» та спрямувати більше на втілення проектів і залучення коштів.
Ірина Петрова, начальник фінансового управління райдержадміністрації, проінформувала про виконання бюджету району, зауваживши, що спільна робота сільських, селищних рад, податкової інспекції, підприємств району дозволила виконати програмне завдання поточного року на 28,6%.
Начальник відділу житлово- комунального господарства райдержадміністрації Андрій Матяшов розповів про стан справ в житлово-комунальному господарстві та освоєнні інвестицій.
Марина Приткова, головний спеціаліст сектору організаційного забезпечення районної ради, зауважила, що у всіх районах області обов’язки щодо координації роботи ресурсного центру покладені на економістів відділів економіки райдержадміністрацій.
Сільські, селищні голови запропонували закріпити спеціаліста у відділі економіки райдержадміністрації, який буде займатися виключно інвестиційними проектами та співпрацею з сільськими, селищними радами у даному напрямку роботи.
Депутат районної ради Олександр Распопов побажав, щоб акція «Посади дерево» не закінчувалася лише на його посадці, адже дерева треба і поливати, і обкопувати та ін.
Артем Жариков, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації доповів про виконання заходів Програми в частині соціального захисту населення, оформлення житлових субсидій, підтримки внутрішньо-переміщених осіб. Він вкотре зауважив, що в зв’язку із утворенням об’єднаної Миколаївської громади до управління соціального захисту були передані справи більше ніж на 9 тис. осіб, а штатна кількість працюючих в управлінні залишилася незмінною. Техніка в управлінні застаріла і не справляється з сучасними програмами. Черкаська і Миколаївська громади участі у спів фінансуванні управління в рамках Програми інформатизації не приймають.
Костянтин Черніков запропонував управлінню соціального захисту написати листа на чергову сесію районної ради, а також звернутися до об’єднаних громад з пропозицією щодо співфінансування.
Також багато питань було у учасників засідання до роботи РЕМу /перепади напруги, аварійні стовпи та ін../, але незважаючи на офіційне запрошення, представник РЕМу не з’явився.
Андріївський сільський голова Микола Діхтенко запропонував викликати начальника РЕМУ на засідання сесії районної ради.
Іван Костянецький, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації виконав приємну місію – вручив кубки та грамоти від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адмінінстрації:
– за зайняте І місце у фінальних змаганнях ІІ етапу Спартакіади серед депутатів;
– за зайняте ІІ місце у змаганнях серед держслужбовців;
– за зайняте І місце з футболу;
та грамоту голові райкому профспілок працівників державної служби.

2017-05-31_14-53-20

2017-05-31_14-54-20

Пошук
Вітання з Днем народження!

В липні   свій День народження святкують:

  • ЖУКОВА Марина Петрівна, головний спеціаліст відділу планування доходів та видатків бюджету фінансового управління райдержадміністрації (01.07.1964)
  • ГОРБАЧОВ Володимир Михайлович, Почесний громадянин Слов’янського району (02.07.1949)
  • СКЛЯРОВА Ольга Віталіївна, секретар керівника районної ради (02.07.1977)
  • ШЕВЧЕНКО Сергій Геннадійович, депутат районної ради (02.07.1979)
  • ЛЕОНТЬЄВ Володимир Вікторович, депутат районної ради (06.07.1963)
  • РЯБОВА Олена Михайлівна, директор КЗ “Центр з обслуговування закладів освіти Слов’янського району” (15.07.1965)
  • СМОЛЯР Інна Анатоліївна, начальник відділу з питань праці та обслуговування внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення райдержадміністрації (20.07.1975)
  • БРАЖКО Сергій Миколайович, комендант районної ради (21.07.1961)
  • АВДІЯНЦ Олександр Сергійович, начальник відділу державної соціальної допомоги управління соціального захисту населення райдержадміністрації (26.07.1967)
  • КОПЛЯНОК Світлана Валеріївна, директор КНП “Слов’янська ЦРЛ”  (27.07.1977)
  • ВАСИЛЬКОВСЬКА Марина Вадимівна, начальник відділу управління  персоналом, документообігу, контролю та звернень громадян райдержадміністрації (30.07.1985)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"