офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Депутати районної ради

П.І.Б. № окр. Місце, дні, години прийому Контактний телефон
1.  Білоусов Олег  Юрійович  17 Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), перший четвер місяця, 10.00-12.00 050-546-27-55
2.  Бондаренко Дмитро  Олександрович  26 Адміністративна будівля Черкаської селищної ради (смт Черкаське, вул.1 Травня,3),  другий вівторок місяця, 10.00-12.00 050-975-89-55
3.  Бондаренко Олександр  Васильович Адміністративна будівля Слов’янської районної ради (м.Словянськ, вул.Василівська (Жовтневої революції), 45  каб.112), перший понеділок місяця, 11.00-16.00  099-769-62-17
4.  Вертела Володимир  Миколайович  1 Адміністративна будівля Андріївської селищної ради (смт Андріївка, вул.Октябрська, 143), перша п’ятниця місяця, з 10.00  3-84-56
5.  Головаш Андрій  Вікторович  28  Адміністративна будівля Черкаської селищної ради (смт Черкаське, вул.1 Травня,3), третій понеділок місяця, 8.00-17.00  093-462-42-10
6.  Дєдов Володимир  Федорович  19 Райгодоцька ЗОШ  І-ІІІст.     (смт Райгородок, вул.Горького, 1), друга субота місяця, 8.00-12.00 099-046-26-01
7.  Єжеленко Світлана  Миколаївна  8 Билбасівська амбулаторія  ЗПСМ   (смт Билбасівка, вул..Будьонного,  6а),  друга субота місяця, 8.00-12.00  099-27-52-355
8.  Казацький Дмитро  Геннадійович Прийом ведеться за попереднім узгодженням в телефонному режимі  095-852-36-32
9.  Киркач Євген  Олександрович  25 Микільський клуб (с.Микільське), перша та третя середа місяця, 9.00-12.00  095-144-79-44
10.  Козир Лариса  Петрівна  21 смт.Донецьке,вул.Миру, 4 , щовівторка, 9.00-13.00  050-160-90-01
11.  Курінний Сергій  Іванович  23 Адмінбудівля ТОВ «КЗТС-Машинінг (с.Сергіївка, вул. Леніна,1) щовівторка, 9.00-12.00  050-267-33-31
12.  Леонтьєв Володимир  Вікторович  10 Адміністративна будівля Долинської сільської ради (с.Долина, вул. Виноградна, 1), перша середа місяця, 9.00-12.00  099-019-07-35
13.  Лещенко Раїса  Павлівна  11 Богородичанська ЗОШ І-ІІст. (с.Богородичне, вул..Шкільна, 2), щовівторка з 14.00  095-151-64-72
14.  Матвієнко Наталія  Михайлівна  24 Адміністративна будівля Хрестищенської сільської ради (с.Хрестище, вул.Ворошилова, 52),  перший та четвертий понеділок місяця, 9.00-12.00  050-825-47-43
15.  Мелешко Лілія  Анатоліївна  7  Билбасівська ЗОШ І – ІІІ ступенів (смт Билбасівка, вул..Островського, 24), вівторок, п’ятниця, 8.00 – 14.00  099-608-49-22
16.  Моховик Сергій  Васильович Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), 4-й понеділок місяця, 10.00-13.00  63-19-44
17.  Мусіхіна  Ірина  Григорівна  3 Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів (смт Билбасівка, вул.Шкільна, 14),  щопонеділка з 8-00 до 14-00  095-850-11-90
18.  Мясник  Володимир  Іванович  30 Черкаська промбаза Слов’янського міжрайводгоспу (смт Черкаське,  вул.Шкільна,15), четвертий вівторок місяця, 9.00-14.00  063-479-11-00
19.  Новосьол  Галина  Олександрівна  29 Черкаська ЗОШ №1 (смт Черкаське, вул. Дружби, 1), другий вівторок місяця, 10.00-12.00  099-012-66-90
20.  Омельяненко  Олександр Григорович  15  Адміністративна будівля Мирненської сільської  ради  (сел.Мирне, вул.Ювілейна, 38), третій четвер місяця, 10.00-12.00  050-565-94-03
21.  Панченко Павло  Казимирович  27 Прелесненська ЗОШ  І-ІІІст.    (с.Прелесне, вул.Шкільна, 2) перший понеділок місяця, 14.30-16.00  050-752-83-89
22.  Пахучий Геннадій  Іванович  9 Адміністративна будівля Дмитрівської сільської ради (с.Дмитрівка, вул.Пушкіна, 27), другий вівторок місяця, 14.00-16.00  050-610-57-87
23.  Піскунов Віктор  Олександрович  31 Адміністративна будівля Черкаської селищної ради (смт Черкаське, вул.1 Травня,3), остання п’ятниця місяця, 9.00-12.00 066-343-64-15
24.  Поздняков Віктор  Анатолійович  18 Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), другий вівторок місяця, 8.00-10.00  050-536-71-97
25.  Поздняков Роман  Вікторович  20  Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), другий четвер місяця, 15.00-18.00  050-634-10-89
26.  Пороховой Руслан  Юрійович  13 Адміністративна будівля Маяківської сільської ради (с.Маяки, вул.Гагаріна, 1), перший понеділок місяця, 12.00-14.00  099-018-06-53
27.  Постова  Тетяна  Іванівна  33 Маг. «Хозяюшка», ( с. Новоселівка (с.Красноармійське) вул.Центральна  (Октябрська,), 142 , 9.00-14.00  095-439-91-56
28.  Распопов Олександр  Михайлович  16 Адміністративна будівля Мирненської сільської  ради  (сел.Мирне, вул.Ювілейна, 38) щопонеділка, 10.00-12.00;

Будинок культури сел. Мирне:  щоп’ятниці, 16.00-18.00

 050-644-93-12
29.  Рєзніков Олександр  Веніамінович Прийом ведеться за попереднім узгодженням в телефонному режимі  097-185-11-85
30.   Руденський  Андрій  Олександрович  22 Адміністративна будівля Рай-Олександрівської сільської ради (с.Рай-Олександрівка, вул.Шкільна, 63), перший понеділок місяця, 9.00-11.00  63-94-46
31.  Скляров Олександр  Олександрович  32 с. Новомиколаївка, вул. Леніна, 14-А, приміщення контори, перший вівторок місяця, 10.00-12.00  050-700-20-08
32.  Соколова Світлана  Юріївна  33  Красноармійський НВК, с. Новоселівка (с.Красноармійське), вул.Центральна (Октябрська), 122     перший четвер місяця, 9.00-12.00  050-288-61-80
33.  Черніков Костянтин  Георгійович  12 Адміністративна будівля Слов’янської районної ради (м.Словянськ, вул.Василівська (Жовтневої революції, 45, каб.302),  щопонеділка 9.00-17.00  099-769-62-17
34.  Шевченко Сергій  Геннадійович  2 АБК підриємства “ВЕСКО”, перший понеділок місяця, 7.30-9.00  06267-3-45-42

 

Прізвище, ім’я, по-батькові Дата народження
1 Білоусов Олег Юрійович 29.09.1960
2 Бондаренко Дмитро Олександрович 12.04.1982
3 Бондаренко Олександр Васильович 13.10.1951
4 Вертела Володимир Миколайович 23.03.1953
5 Головаш Андрій Вікторович 03.04.1988
6 Гончарова Любов Юріївна 20.06.1950
7 Єжеленко Світлана Миколаївна 30.10.1972
8 Казацький Дмитро Геннадійович 24.11.1963
9 Киркач Євген Олександрович 02.04.1990
10 Козир Лариса Петрівна 01.03.1957
11 Курінний Сергій Іванович 31.03.1964
12 Леонтьєв Володимир Вікторович 06.07.1963
13 Лещенко Раїса Павлівна 28.08.1948
14 Матвієнко Наталія Михайлівна 17.05.1966
15 Мелешко Лілія Анатоліївна 29.08.1967
16 Моховик Сергій Васильович 23.03.1956
17 Мусіхіна Ірина Григорівна 24.11.1963
18 Мясник Володимир Іванович 22.02.1958
19 Новосьол Галина Олександрівна 23.12.1980
20 Омельяненко Олександр Георгійович 15.06.1959
21 Панченко Павло Казимирович 16.06.1968
22 Пахучій Геннадій Іванович 01.01.1958
23 Піскунов Віктор Олександрович 27.01.1948
24 Поздняков Віктор Анатолійович 11.10.1961
25 Поздняков Роман Вікторович 01.04.1980
26 Пороховий Руслан Юрійович 15.02.1980
27 Постова Тетяна Іванівна 15.09.1965
28 Распопов Олександр Михайлович 08.03.1965
29 Рєзніков Олександр Веніамінович 08.08.1958
30 Руденський Андрій Олександрович 06.12.1964
31 Скляров Олександр Олександрович 16.02.1978
32 Соколова Світлана Юріївна 22.11.1973
33 Черніков Костянтин Георгійович 21.05.1971
34 Шевченко Сергій Геннадійович 02.07.1979
Пошук
Вітання з Днем народження!

У липні   свій День народження святкують:

  •  ЖУКОВА Марина Петрівна, головний спеціаліст відділу планування доходів та видатків фінансового управління райдержадміністрації (01.07.1964)
  • ГОРБАЧОВ Володимир Михайлович, Почесний громадянин Слов’янського району (02.07.1949)
  • СКЛЯРОВА Ольга Віталіївна, секретар керівника районної ради (02.07.1977)
  • ШЕВЧЕНКО Сергій Геннадійович, депутат районної ради (02.07.1979)
  • БІЛАНОВ Олександр Миколайович, головний лікар КНП “Слов’янська центральна районна лікарня” (04.07.1962)
  • ЛЕОНТЬЄВ Володимир Вікторович, депутат районної ради (06.07.1963)
  • КОРНІЄНКО Олена Анатоліївна, головний спеціаліст відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління райдержадміністрації (09.07.1990)
  • КОШЕЛЄВА Наталія Григорівна, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янського району (19.07.1955)
  • ЧЕПІГА Наталія Олександрівна, директор Сидорівської ЗОШ І-ІІст (22.07.1949)
  • АВДІЯНЦ Олександр Сергійович, начальник відідлу економіки райдержадміністрації (26.07.1967)
  • КОПЛЯНОК Світлана Валеріївна, заступник головного лікаря з медичної частини КНП “Слов’янська центральна районна лікарня” (27.07.1977)
  • ВАСИЛЬКОВСЬКА Марина Вадимівна, головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації (30.07.1985)

Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!

Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"