офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Графік прийому депутатів Слов’янської районної ради Донецької області VII скликання

П.І.Б. № окр. Місце, дні, години прийому Контактний телефон
1.  Білоусов Олег  Юрійович  17 Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), перший четвер місяця, 10.00-12.00 050-546-27-55
2.  Бондаренко Дмитро  Олександрович  26 Адміністративна будівля Черкаської селищної ради (смт Черкаське, вул.1 Травня,3),  другий вівторок місяця, 10.00-12.00 050-975-89-55
3.  Бондаренко Олександр  Васильович Адміністративна будівля Слов’янської районної ради (м.Словянськ, вул.Василівська (Жовтневої революції), 45  каб.112), перший понеділок місяця, 11.00-16.00  099-769-62-17
4.  Вертела Володимир  Миколайович  1 Адміністративна будівля Андріївської селищної ради (смт Андріївка, вул.Октябрська, 143), перша п’ятниця місяця, з 10.00  3-84-56
5.  Головаш Андрій  Вікторович  28  Адміністративна будівля Черкаської селищної ради (смт Черкаське, вул.1 Травня,3), третій понеділок місяця, 8.00-17.00  093-462-42-10
6.  Дєдов Володимир  Федорович  19 Райгодоцька ЗОШ  І-ІІІст.     (смт Райгородок, вул.Горького, 1), друга субота місяця, 8.00-12.00 099-046-26-01
7.  Єжеленко Світлана  Миколаївна  8 Билбасівська амбулаторія  ЗПСМ   (смт Билбасівка, вул..Будьонного,  6а),  друга субота місяця, 8.00-12.00  099-27-52-355
8.  Казацький Дмитро  Геннадійович Прийом ведеться за попереднім узгодженням в телефонному режимі  095-852-36-32
9.  Киркач Євген  Олександрович  25 Микільський клуб (с.Микільське), перша та третя середа місяця, 9.00-12.00  095-144-79-44
10.  Козир Лариса  Петрівна  21 смт.Донецьке,вул.Миру, 4 , щовівторка, 9.00-13.00  050-160-90-01
11.  Курінний Сергій  Іванович  23 Адмінбудівля ТОВ «КЗТС-Машинінг (с.Сергіївка, вул. Леніна,1) щовівторка, 9.00-12.00  050-267-33-31
12.  Леонтьєв Володимир  Вікторович  10 Адміністративна будівля Долинської сільської ради (с.Долина, вул. Виноградна, 1), перша середа місяця, 9.00-12.00  099-019-07-35
13.  Лещенко Раїса  Павлівна  11 Богородичанська ЗОШ І-ІІст. (с.Богородичне, вул..Шкільна, 2), щовівторка з 14.00  095-151-64-72
14.  Матвієнко Наталія  Михайлівна  24 Адміністративна будівля Хрестищенської сільської ради (с.Хрестище, вул.Ворошилова, 52),  перший та четвертий понеділок місяця, 9.00-12.00  050-825-47-43
15.  Мелешко Лілія  Анатоліївна  7  Билбасівська ЗОШ І – ІІІ ступенів (смт Билбасівка, вул..Островського, 24), вівторок, п’ятниця, 8.00 – 14.00  099-608-49-22
16.  Моховик Сергій  Васильович Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), 4-й понеділок місяця, 10.00-13.00  63-19-44
17.  Мусіхіна  Ірина  Григорівна  3 Билбасівська ЗОШ І-ІІ ступенів (смт Билбасівка, вул.Шкільна, 14),  щопонеділка з 8-00 до 14-00  095-850-11-90
18.  Мясник  Володимир  Іванович  30 Черкаська промбаза Слов’янського міжрайводгоспу (смт Черкаське,  вул.Шкільна,15), четвертий вівторок місяця, 9.00-14.00  063-479-11-00
19.  Новосьол  Галина  Олександрівна  29 Черкаська ЗОШ №1 (смт Черкаське, вул. Дружби, 1), другий вівторок місяця, 10.00-12.00  099-012-66-90
20.  Омельяненко  Олександр Григорович  15  Адміністративна будівля Мирненської сільської  ради  (сел.Мирне, вул.Ювілейна, 38), третій четвер місяця, 10.00-12.00  050-565-94-03
21.  Панченко Павло  Казимирович  27 Прелесненська ЗОШ  І-ІІІст.    (с.Прелесне, вул.Шкільна, 2) перший понеділок місяця, 14.30-16.00  050-752-83-89
22.  Пахучий Геннадій  Іванович  9 Адміністративна будівля Дмитрівської сільської ради (с.Дмитрівка, вул.Пушкіна, 27), другий вівторок місяця, 14.00-16.00  050-610-57-87
23.  Піскунов Віктор  Олександрович  31 Адміністративна будівля Черкаської селищної ради (смт Черкаське, вул.1 Травня,3), остання п’ятниця місяця, 9.00-12.00 066-343-64-15
24.  Поздняков Віктор  Анатолійович  18 Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), другий вівторок місяця, 8.00-10.00  050-536-71-97
25.  Поздняков Роман  Вікторович  20  Адміністративна будівля Райгородоцької селищної ради (смт Райгородок, вул.1 Травня, 4), другий четвер місяця, 15.00-18.00  050-634-10-89
26.  Пороховой Руслан  Юрійович  13 Адміністративна будівля Маяківської сільської ради (с.Маяки, вул.Гагаріна, 1), перший понеділок місяця, 12.00-14.00  099-018-06-53
27.  Постова  Тетяна  Іванівна  33 Маг. «Хозяюшка», ( с. Новоселівка (с.Красноармійське) вул.Центральна  (Октябрська,), 142 , 9.00-14.00  095-439-91-56
28.  Распопов Олександр  Михайлович  16 Адміністративна будівля Мирненської сільської  ради  (сел.Мирне, вул.Ювілейна, 38) щопонеділка, 10.00-12.00;

Будинок культури сел. Мирне:  щоп’ятниці, 16.00-18.00

 050-644-93-12
29.  Рєзніков Олександр  Веніамінович Прийом ведеться за попереднім узгодженням в телефонному режимі  097-185-11-85
30.   Руденський  Андрій  Олександрович  22 Адміністративна будівля Рай-Олександрівської сільської ради (с.Рай-Олександрівка, вул.Шкільна, 63), перший понеділок місяця, 9.00-11.00  63-94-46
31.  Скляров Олександр  Олександрович  32 с. Новомиколаївка, вул. Леніна, 14-А, приміщення контори, перший вівторок місяця, 10.00-12.00  050-700-20-08
32.  Соколова Світлана  Юріївна  33  Красноармійський НВК, с. Новоселівка (с.Красноармійське), вул.Центральна (Октябрська), 122     перший четвер місяця, 9.00-12.00  050-288-61-80
33.  Черніков Костянтин  Георгійович  12 Адміністративна будівля Слов’янської районної ради (м.Словянськ, вул.Василівська (Жовтневої революції, 45, каб.302),  щопонеділка 9.00-17.00  099-769-62-17
34.  Шевченко Сергій  Геннадійович  2 АБК підриємства “ВЕСКО”, перший понеділок місяця, 7.30-9.00  06267-3-45-42

 

Пошук
Вітання з Днем народження!

У травні   свій День народження святкують:

  •  ШЕВЧЕНКО Галина В’ячеславівна, головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації (03.05.1974)
  • ТКАЧЕНКО Володимир Володимирович, колишній голова районної ради (06.05.1946)
  • МЕШИК Валентина Володимирівна, головний бухгалтер КЗ “Словянський РОМЦК” (09.05.1054)
  • ПЕТРОВА Ганна Сергіївна, директор Центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти райдержадміністрації (11.05.1984)
  • НУЖНИЙ Денис Васильович , головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації (16.05.1984)
  • МАТВІЄНКО Наталія Михайлівна, депутат Слов’янської районної ради (17.05.1966)
  • КОННОВ Микола Анатолійович, головний спеціаліст відділу агропроимислового розвитку райдержадміністрації (17.05.1961)
  • БЛУДОВА Олена Валентинівна, головний бухгалтер КП “ЦПМСД” (19.05.1971)
  • ЧЕРНІКОВ Костянтин Георгійович, голова Слов’янської районної ради (21.05.1971)
  • ДАНИЛЮК Євген Іванович, голова Слов’янської районної державної адміністрації (25.05.1977)
  • КОСТЯНЕЦЬКИЙ Іван Миколайович, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (28.05.1961)
  • ФОМЕНКО Олена Григорівна, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення Служби у справах дітей райдержадміністрації (28.05.1960)

Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!

Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"