офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Серпень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Вер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

миопморопропо

   

04 серпня під головуванням МОХОВИКА Сергія  Васильовича відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, законності та правопорядку, депутатської етики.

            

 

 

 

 

 

На порядок денний було винесено 3  питання, всі сесійні, а саме: 

 1. Про визначення опорного загальноосвітнього навчального закладу та його філії.
 2. Про визначення замовника з капітального ремонту об’єкта – Билбасівської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів Слов’янського району Донецької області.
 3. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів та опорних загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності.

 Багато спорів викликало питання щодо визначення опорної школи та її філій.

Як доповіла Наталія АНТИПЕНКО, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації,  згідно листа райдержадміністрації пропонувалося визначити опорною школою Билбасівську ЗОШ  І-ІІІ ступенів, а її філіями Билбасівську ЗОШ І-ІІст., Хрестищенську ЗОШ І-ІІІст., Микільську ЗОШ І-ІІст.

Але ж,  на сьогоднішній день в Слов`янському районі триває процес децентралізації. В перспективному плані формування громад, згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 14.07.2016 № 588 «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Донецької області» Хрестищенська сільська рада ввійде до складу Святогірської міської об`єднаної територіальної громади, тому немає сенсу визначати філіями Билбасівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Хрестищенську і Микільську школи.

Історично склалося, що випускники Красноармійського НВК (Черкаська ОТГ) продовжують навчання не в Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст. (Черкаська ОТГ), а в Билбасівській ЗОШ І-ІІІ ст. Логічніше розглядати Красноармійський НВК філією Билбасівської ЗОШ І-ІІІ ст. В подальшому це можливе на умовах договорів між громадами,  відповідно до ст.14 Закону України «Про співробітництво територіальних громад».  Такий крок надасть можливість економити на організації підвозу дітей з с.Красноармійське до Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Відстань між населеними пунктами  6 км, протягом дня потрібно здійснити 4 рейса – 24 км. Вартість на сьогоднішній день – 103 грн. в день, на навчальний рік – 17544 грн. До Билбасівської ЗОШ І-ІІІ ст. діти добираються пішки.

Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів розташована від Билбасівської ЗОШ І-ІІІ ст. на відстані близько 20 км. Кількість дітей старшої ланки за прогнозами на 2016-2017 рік складе 13 осіб. Щодня необхідно буде здійснювати підвіз 13 дітей. Шкільний автобус буде здійснювати 4 рейси по 20 км – 80 км. Вартість складе на сьогоднішній день  344 грн. в день, на навчальний рік – 58480 грн.

Виходячи з вищевикладеного вважаємо за доцільніше визнати опорною школою Билбасівську ЗОШ І-ІІІ ст. з однією філією – Билбасівська ЗОШ І-ІІ ст. В перспективі, за умови капітального ремонту Билбасівської ЗОШ І-ІІ ст.,  реорганізувати її в НВК «Школа-сад». Відкрити додаткові групи  дитячого садка, що вирішить досить гостре соціальне питання черги до ДНЗ,  розташувати у приміщенні школи гуртки районного Центру дитячо-юнацької творчості, районної спортивної школи і районну школу мистецтв. Це дасть змогу створити в населеному пункті сел.Билбасівка центру естетичного розвитку. Крім того, мешканці селища Черкаське отримають можливість відвідувати гуртки ЦДЮТ,спортивної школи і школу мистецтв.

Враховуючи вищевикладене,  члени постійної комісії ухвалили рішення,  про винесення даного питання на розгляд сесії в наступній редакції:

«1. Визначити опорним загальноосвітнім навчальним закладом – Билбасівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради та філією – Билбасівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, беручи до уваги, що:

 • після завершення процесу децентралізації і визначенню об’єднаних територіальних громад переглянути питання щодо визначення філій опорної школи;
 • за умови проведення  капітального ремонту Билбасівської ЗОШ І-ІІ ступенів  відкрити і розташувати у приміщенні школи додаткові групи дошкільного навчального закладу,  гуртки районного Центру дитячо-юнацької творчості, районної спортивної школи і районну школу мистецтв.»

За підсумками розгляду інших питань було прийняте рішення, винести їх на затвердження сесії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"