офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Проект ПРООН оголосив конкурс для груп активних громадян на участь у візитах по обміну досвідом на тему: “Діалог: соціальна єдність для вирішення проблем громад за принципом “знизу до гори”. В даному конкурсі взяв участь і Слов’янський район. За результатами конкурсного відбору  наша група отримала запрошення  для участі у візиті по обміну досвідом до Лиманської об’єднаної громади.

1

2 та 3 вересня група із Слов’янського району у складі представників районної ради, сільських, селищних голів, керівників громадських організацій разом з групою з м.Кремінна Луганської області  брали участь у зазначеному заході. В перший день учасники відвідали Лиманську міську раду, де секретар міської ради   Каракуц Тетяна Юріївна розповіла про те, як склалася робота Лиманської об’єднаної громади, ознайомила з роботою Центру надання адміністративних послуг.

Після чого  учасники семінару відвідали об’єкти соціальної інфрастуктури,  які брали участь у конкурсі  проектів ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»,  а саме: Новоселівську ЗОШ І-ІІІст. /заміна вікон на енергозберігаючі/, Шандриголівську ЗОШ І-ІІІст. /утеплення фасаду/ та зустрілися з представниками громад  сіл Новоселівка та Шандриголово.

В будинку дозвілля в с.Діброва керівники закладу влаштували гостям концерт за участю місцевих талантів.

2

Потім присутні відвідали будинок культури та бібліотеку в с.Крива Лука, де ознайомилися з проектом «Туристичне село -Крива Лука» та  обмінялися досвідом у сфері туризму , а в.о. старости  Філоненко Любов Василівна розповіла про основні напрямки своєї роботи, досягнення та проблеми.

3 вересня на базі готелю «”Roche Royal” в м.Святогірськ відбувся тренінг на тему: «Знайомство та представлення проекту та ініціатив ПРООН в регіоні. Дослідження методів роботи з розвитку соціальної згуртованості та співробітництва в громаді, будівництво миру та діалогових процесів. Інструктивно-аналітичне представлення проектної документації».

3

В процесі роботи учасники обговорили напрямки діяльності ПРООН,  поспілкувалися один з одним, поділилися  досвідом щодо кращих практик роботи у власних напрямках діяльності, ознайомилися з методиками соціальної єдності,  з положенням про Конкурс міні-ініціатив для подання на фінансування до Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України” для вирішення відповідної проблеми у власній громаді.

4

Всі учасники зійшлися на тому, що подібні практики організації обміну досвіду між громадами є вкрай потрібними і подякували  проекту ПРООН  за хорошу організацію даного заходу.

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"