офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

апавпавпавпв07 вересня в районній раді під головуванням ЧЕРНІКОВА Костянтина Георгійовича  відбувся День депутата сумісно з сільськими, селищними головами та секретарями сільських, селищних рад.

Начальник відділу житлово-комунального господарства Андрій Матяшов розповів про організацію перевезення громадян пільгової категорії на території району».

При цьому виникло багато питань та нарікань, а саме:

 • формування вартості проїзду;
 • відмова перевізника виїжджати на неприбуткові маршрути;
 • відповідальність перевізників за невиконання умов договорів та ін.

За підсумками розгляду зазначеного питання депутати внесли пропозицію, провести нараду при райдержадміністрації за участю постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, транспорту та зв’язку, реформування місцевих територіальних громад та розвитку територій, із запрошенням перевізників та представника Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації.

 Ірина Чівікова, , начальник відділу призначення   субсидій управління соціального захисту населення райдержадміністрації,  ознайомила присутніх з Порядком  призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, зауваживши, що на даний час встановлена комп’ютерна система «Житлові субсидії», яка в найближчий час почне працювати.

Депутат районної ради Олександр Распопов вніс пропозицію про проведення широкої роз’яснювальної роботи спеціалістами з питань призначення субсидій безпосередньо в населених пунктах, проводячи виїзні прийоми та навчання уповноважених на місцях.

Про нове в законодавстві  Україні та  про заходи щодо запобігання та регулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб, згідно Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» проінформував Родіон Кравченко, головний спеціаліст юридичного сектору районної ради.

Марина Приткова, головний спеціаліст сектору організаційного забезпечення районної ради,  ознайомила з роботою районного ресурсного центру, та закликала депутатів та сільських, селищних голів з метою залучення інвестицій,  активно включатися до розробки місцевих  проектів соціальної спрямованості.

Депутат районної ради Віктор Піскунов порушив питання щодо перепадів напруги в електромережі в Черкаській селищній раді, що призводить до виходу з ладу електроприладів, та незадовільну роботу РЕМУ щодо організації проведення звірки з громадянами за спожиту електроенергію.

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"