офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Герб слов'янщини

21 вересня в залі засідань районної ради  під головуванням Костянтина ЧЕРНІКОВА, голови районної ради, відбулася чергова 9 сесія Слов’янської районної ради.  Були присутні  21 депутат із 34.

          Розпочалася сесія із вшанування  хвилиною мовчання світлої пам’яті про Жнакіна Володимира Володимировича, якому  22 вересня мало виповнитися  75 років з Дня народження.

Жнакін Володимир Володимирович –  колишній голови райвиконкому, директор аграрного технікуму, Почесний громадянин Слов’янського району.

За роки його трудової діяльності був оновлений меморіал бойової слави в с. Долина, відкрито музей історії України в с. Прелесне,  була заснована Никонорівська каплиця з джерельно-чистою водою.

Володимир Володимирович був депутатом трьох скликань Донецької обласної ради та дев’яти скликань Слов’янської районної ради.

               Потім за вагомий внесок у справу надання  допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, за відвагу, мужність, громадську активність та патріотизм, проявлені в боротьбі за мир, єдність і незалежність України Почесною грамотою Слов’янської районної ради та подарунком  була нагороджена волонтер БЕЗСАЛОВА Марина Ярославівна.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Всього на порядок денний було винесено 12  питань.

Розглянувши підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району на 2016 рік за І півріччя,  сесія відмітила, що за звітний період актуальні проблеми соціально-економічного розвитку територіальних громад району, заплановані в Програмі  не вирішені. В основному  розділи Програми не виконуються. Представлена інформація не дає відповіді на запити та зауваження депутатів.

Враховуючи вищевикладене та  висновки постійних депутатських комісій за напрямками Слов’янська районна рада вирішила одноголосно роботу райдержадміністрації /Власов/ по виконанню Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району на 2016 рік за І півріччя 2016 року   визнати незадовільною .

Після чого були ухвалені зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району , до Програми  «Правопорядок-2016», до цільової соціальної Програми зміцнення захисту населених пунктів та об’єктів Слов’янського району від пожеж та їх наслідків,  до комплексної  Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Слов’янського району», до Програми «Ветеран»

Далі депутати одноголосно проголосували за додаткове фінансування деяких програм, а саме:  60 тис. грн. виділили на капітальний ремонт стаціонарного поста на трасі «Київ-Довжанський» (в районі БЗС); 400 тис. грн. депутати погодилися дати 6-му загону ГУ ДСНС на придбання однієї одиниці спецавтотранспорту; 25 тис. грн. – на підтримку районного ветеранського руху, 100 тис.грн – на надання матеріальної допомоги громадянам  похилого віку та ін.

Також були затверджена технічна документація   з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  ТОВ «КЗТС Машинінг та гр.Скиданову Артему Юрійовичу.

Одноголосно депутати ухвалили рішення про вступ  до Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних  та обласних рад»,  що дасть змогу обмінюватися досвідом з колегами з інших регіонів та додаткові можливості для просування в парламент своїх законодавчих ініціатив.

В розділі «Різне» Черніков К.Г. озвучив рішення Билбасівської селищної ради, згідно якого вони звертаються з клопотанням до районної ради про скасування визначення Билбасівської ЗОШ І-ІІ ступенів, як філії.  На що Костянтин Черніков,  зауважив, що прийняте районною радою рішення повністю відповідає державній політиці реформування системи освіти. Разом з тим,  він закликав місцеві ради припинити спекуляції на цій темі.

Також депутати порушили проблемні питання пасажирських перевезень: недотримання графіків руху автобусів, формування тарифів. Пояснюючи ситуацію, начальник відділу жилого-комунального господарства райдержадміністрації повідомив, що відповідні звернення вже неодноразово направлялися у профільний обласний департамент, однак відповідей не надходило. Виходячи з положення, що склалося, Костянтин Черніков запропонував провести по цій темі окреме засідання депутатської комісії, на яке запросити і представників області.

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"