офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер   Сер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

аоопаопаоаоа

 

 

28 червня під головуванням Галини ТЕРЕЩЕНКО  відбулося засідання ради районної орагнізації ветеранів.

 

 

 

     В засіданні взяли участь Костянтин ЧЕРНІКОВ, голова районної ради, Євген ДАНИЛЮК, голова райдержадміністрації, Світлана КОСЕНКО, керуючий справами виконавчого апарату  районної ради, Лариса МЄДВЄДЄВА, керівник апарату райдержадміністрацій, голови первинних ветеранських організацій, сільські, селищні голови.

аорврвравар

    Про роботу районної організації ветеранів за ІІ квартал 2017 року доповіла Галина ТЕРЕЩЕНКО, голова районної організації ветеранів. Вона розповіла про участь ветеранів та первинних ветеранських організацій у районних заходах, подякувала присутнім за турботу про людей похилого віку  та звернулася  до сільських, селищних голів з проханням –  підтримувати, допомагати та глибше  вникати в проблеми ветеранів, людей похилого віку, проявляти більше людяності та уваги.

      Про свою роботу також прозвітували Людмила ГОНЧАРОВА, голова Райгородоцької  первинної організації ветеранів, та Любов КОПНІНА, голова Олександрівської  первинної організації ветеранів.

Начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Андрій МАТЯШОВ розповів про організацію роботи по благоустрою населених пунктів району.

     Багато дискусій викликало питання майбутньої Пенсійної реформи, законопроект якої був ухвалений Урядом у першому читанні. З даним законопроектом  присутніх ознайомив Сергій СКРИПНИЧЕНКО, заступник начальника Управління Пенсійного Фонду України в м.Слов’янську та Слов’янському районі.  На всі питання присутніх були отримані професійні відповіді.

    Марія РОНДОРУК, начальник відділу управління соціального захисту населення райдержадміністрації,  проінформувала про порядок призначення субсидій жителям району, також повідомила, що найближчим часом буде затверджений графік мобільного офісу і спеціалісти управління будуть надавати свої послуги безпосередньо за місцем проживання громадян.   Всі проблемні питання, порушені ветеранами,  були взяті на контроль.

     Тетяна ХОЛОСТОВА, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» розповіла про стан медичного обслуговування ветеранів району. Вона зауважила, що Уряд розширив перелік ліків, які будуть надаватися в рамках Програми «Доступні ліки». До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників. Для того, щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою “Доступні ліки”.

    В розділі «РІЗНЕ» КАРПЕНКО  Юрій, заступник директора Донецької   дирекції «Укрпошта», презентував основні напрямки роботи Укрпошти та закликав сільських, селищних голів та присутніх скористатися її послугами, яких на сьогоднішній день більше 50, а саме: поштові та фінансові послуги, передплата, доставка пенсій та грошових виплат, кур’єрська доставка та ін.

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"