офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Вер »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

2017-08-16_15-24-51

16 серпня 2017 року  голова районної ради Костянтин ЧЕРНІКОВ взяв участь у засіданні Колегії райдержадміністрації.

 

2017-08-16_15-27-49

На порядку денному Колегїі було 8 питань.
Світлана СЛИЩЕНКО, начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації, ознайомила присутніх з підсумками роботи по розгляду звернень громадян в Слов’янській райдержадміністрації за І півріччя 2017 року та про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, сільських та селищних радах.

Депутат районної ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, законності та правопорядку, депутатської етики Сергій МОХОВИК вкотре порушив питання негативного впливу викидів забруднюючих речовин на навколишнє середовище підприємствами СП «Дорбуд України» ОП «Шахта ім.. О.Ф.Засядька» та філії «Краснолиманський автодор» ДП «Доноблавтодор» ВАТ «ДАК «Атомобільні дороги України», які розташовані на території Райгородоцької селищної ради. Зазначені підприємства, незважаючи на виявлені порушення під час перевірки Державною екологічною інспекцією в Донецькій області, на виконання колективного звернення мешканців смт Райгородок, продовжують працювати.

Враховуючи зазначене, Євген ДАНИЛЮК доручив створити робочу групу по вивченню даного питання по суті та прийняття відповідних заходів по його вирішенню згідно законодавства.

Про організацію роботи з надання адміністративних послуг за І півріччя 2017 року розповіла Вікторія ПАВЛЮК, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації. За підсумками обговорення даного питання головою райдержадміністрації Євгеном ДАНИЛЮКОМ було надане доручення Вікторії ПАВЛЮК в термін до 01 жовтня 2017 року надати розшифровку по усіх видах адміністративних послуг, що надаються відділом, та пропозиції по удосконаленню роботи відділу.

Олена ФОМЕНКО, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації, доповіла про підсумки роботи Служби за І півріччя 2017 року. Голова райдержадміністрації Євген ДАНИЛЮК звернув особливу увагу на виконання заходів щодо придбання житла дітям – сиротам. Костянтин ЧЕРНІКОВ, голова районної ради, наголосив на необхідності укладення договорів між Службою у справах дітей райдержадміністрації з об’єднаними громадами на надання послуг соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, профілактики правопорушень. Ірина ПЕТРОВА, начальник фінансового управління райдержадміністрації, зауважила, що об’єднані громади повинні брати участь у співфінансуванні таких заходів і перераховувати кошти на їх виконання в районний бюджет.

Начальник відділу економіки райдержадміністрації Олександр АВДІЯНЦ підвів підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району за І півріччя 2017 року, які було вирішено подати на затвердження чергової сесії районної ради.
Наталія АНТИПЕНКО, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, розповіла про результати підготовки навчальних закладів району до роботи в 2017-2018 навчальних роках. Костянтин ЧЕРНІКОВ, голова районної ради, звернув увагу на те, що Рай-Олександрівська ЗОШ І-ІІІст. та Малинівська ЗОШ І-ІІІст. на сесії районної ради,засідання якої відбудеться 22.08.2017, будуть передані у комунальну власність Миколаївської міської ради, в зв’язку з чим владі Миколаївки слід звернути увагу на організацію підвозу учнів, забезпечення їх харчуванням, придбання палива в зазначених школах.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина ПЕТРОВА проінформувала присутніх про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2017 року, зауваживши, що обсяг власних та закріплених доходів загального фонду до бюджету району за І півріччя склав 113% до уточнених показників звітного періоду та 53,3% до затверджених річних показників поточного року. Найнижчі показники мають: Билбасівська селищна рада (47,7%), Дмитрівська сільська рада (39,0%), Маяківська сільська рада (46,8%), Мирненська сільська рада (22,2%), Сергіївська сільська рада (40,4%).

Артем ЖАРИКОВ, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, доповів про організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами.

З усіх питань членами Колегії райдержадміністрації були ухвалені відповідні рішення.

 

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"