офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Вер »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ппвввавав

 

 

 29 серпня 2017 року  голова районної ради Костянтин ЧЕРНІКОВ взяв участь в  інформаційній зустрічі керівництва району з жителями с.Хрестище, яка відбулася в будинку культури та спорту  с.Хрестище.

 

 

 

 

Проводив зустріч голова райдержадміністрації Євген ДАНИЛЮК. Також у заході брали участь керівники відділів та служб райдержадміністрації, представники Слов’янського відділу поліції, засоби масової інформації, місцеві жителі.

На порядку денному було п’ять питань.

евшуооолалалпдоррдо           Світлана СЛИЩЕНКО, начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації, доповіла про звернення, які надійшли від  жителів Хрестищенської сільської ради. Так, за період з січня по липень  всього зареєстровано 7 звернень, з яких 6 надійшли з Урядової «гарячої лінії». На сьогоднішній день 4-задоволені, 1-відмовлено, 1-надане роз’яснення, 1-залишається на контролі.

              Далі зі звітом виступив Хрестищенський сільський голова Сергій ЧЕВЕЛА. Після чого жителі сільської ради порушили наступні проблемні для них питання:

 • водозабезпечення;
 • безпритульні собаки;
 • відсутність лікаря в Хрестищенській амбулаторії.

Представник управління соціального захисту населення райдержадміністрації ознайомила з порядком призначення субсидій. Багато нарікань від жителів викликали граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання населенню пільг і житлових субсидій на рівні 2000 грн за тонну твердого палива, адже насправді тонна вугілля коштує більше 5000 грн за тонну, а також висока вартість дров.

       Андрій МАТЯШОВ, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, розповів про організацію вивозу твердих побутових відходів в Хрестищенській сільській раді. Так, на даний час вже вдруге надане оголошення до засобів масової інформації щодо проведення конкурсу по вивозу твердих побутових відходів. На даний час заявок від спеціалізованих підприємств по наданню вказаних послуг не надійшло,  проблема залишається невирішеною, і голова намагається вирішувати це питання самотужки. Андрій МАТЯШОВ порекомендував посилити роботу з населенням щодо укладання  договорів на вивіз ТПВ, залучивши  депутатів сільської ради, активістів та громадськість, а також активізувати роботу щодо складання адмінпротоколів за порушення правил благоустрою.

          Представник Слов’янського відділу поліції проінформував про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Хрестищенської сільської ради.

Також під час обговорення мешканці порушили проблемні питання:

 • оброблення врожаїв пестицидами призводить до хвороб, і навіть гибелі великої рогатої худоби;
 • в с.Адамівка за межами населеного пункту знаходиться покинута уранова шахта, діаметром біля 5 метрів, глибиною біля 220 метрів, яка несе загрозу життю людей. Дане питання вже було порушене перед облдержадміністрацією, але до теперішнього часу не вирішене;
 • ремонт дороги на кладовище;
 • несанкціоноване звалище біля будинку гр.Омельченко Тетяни Іванівни, що, в свою чергу, призводить до розповсюдження гризунів та плазунів, та порушує екологічний стан повітря.

Всі порушення питання були взяти керівництвом району на контроль.

       Також голова райдержадміністрації Євген ДАНИЛЮК наголосив, що інформаційна зустріч повинна мати характер спілкування з громадою, в тому числі через представників виборців, а саме – депутатів сільської ради, а з 14 місцевих депутатів на зустріч прибули лише 2.

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"