офіційний сайт
Яке сьогодні свято?
Календарь Украины
Календар
Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Вер »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

18 та 19 серпня   2020 року відбулися передсесійні засідання постійних депутатських комісій, на яких були ухвалені проєкти рішень, які будуть винесені на затвердження 44  чергової сесії районної ради.

          По всіх питаннях, згідно порядків денних, були ухвалені висновки постійних комісій про винесення їх на розгляд сесії районної ради, з урахуванням наданих пропозицій від депутатів районної ради.

          Окрім сесійних,  були розглянуті наступні питання:

–       Наталія АНТИПЕНКО, начальник відділу освіти райдержадміністрації,  доповіла про   готовність загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року. Так, на початок 2020-2021 навчального року прогнозована мережа  закладів загальної середньої освіти району складає 7, в них буде навчатись  1428 учнів. До перших класів зараховано 125 дітей, до десятих – 71.

            Забезпеченість педагогічними кадрами, підручниками, твердим паливом   становить 100%.

        З метою усунення недоліків, виявлених під час перевірок пожежної безпеки закладів загальної середньої освіти,  проведені роботи із встановлення пожежної сигналізації та укладені договори на технічне обслуговування системи протипожежного захисту, проведено протипожежну обробку дерев’яних конструкцій приміщень,  ремонтні роботи в розподільчих коробках,  замір опори ізоляції та перевірено  спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання та ін.

             Заклади загальної середньої освіти району забезпечені засобами дезінфекції, а саме: придбані інфрачервоні безконтактні термометри, марля для виготовлення масок, деззасоби для рук. Також заклади забезпечені дезінфікуючими засобами для миття підлоги і обробки поверхонь.

          Світлана КОПЛЯНОК, директор КНП «Слов’янська центральна районна лікарня»,  проінформувала про стан надання вторинної медичної допомоги  населенню Слов’янського району. На сьогоднішній день лікувальний заклад готовий надавати медичну допомогу другого медичного рівня не тільки жителям Слов’янського району, а й усім бажаючим з Донецької області.

             З 1 липня в стаціонарній службі ЦРЛ є 100 ліжок, а також консультація, розрахована на 100 відвідувань на добу,  медична допомога надається по 17 лікарськими спеціальностями.

             У цьому році на роботу в ЦРЛ прийшли п’ять лікарів-інтернів, які повинні відпрацювати мінімум по три роки.

             Вікторія САВОН, начальник Служби у справах дітей райдержадміністрації, відзвітувала про  виконання заходів із придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування .

          В 2020 році заплановано придбання 7 одиниць житла. Із районного та обласного бюджетів виділені кошти  в сумі 1750,00 тис. грн.

          Долинською  сільською радою придбано 1 квартиру м. Миколаївка.

           Райгородоцькою селищною радою документи на придбання 3 одиниць житла передані на перевірку нотаріусу.

Хрестищенською сільською радою визначено одну квартиру. Питання залишається на контролі.

             Також, на прохання депутатів на засідання комісії були запрошені керівник Словянського РЕМу – Віталій КОЛЕСНИК та керівник «Словміськводоканалу» – Ігор ЖИРОВ.

       Присутні обговорили ряд проблемних питань щодо енергозабезпечення та водозабезпчення населених пунктів району.

        Віталій КОЛЕСНИК зауважив, що обрізка дерев – справа рук громади, тих людей, хто садить дерева у своїх дворів і будинків. Правила охорони електромереж ніхто не відміняв.

          Є й інші проблеми: громади, часом, не знають, чиї посадки знаходяться у них на території. І тому працівники РЕМу не можуть здійснювати обрізку цих посадок в рамках правового русла. З питання перепадів напруги начальник РЕМу порадив встановлювати нормалізатори напруги.

            Що стосується водопровідно-каналізаційного господарства в селищі Мирне, Ігор ЖИРОВ відповів, що мережі не передані  на баланс Словміськводоканалу, підприємство є дотаційним,  тому капітальний ремонт провести не має можливості.

Пошук
Вітання з Днем народження!

У грудні  свій День народження святкують:

  • СТУКАЛО Едуард Олексійович, колишній Маяківський сільський голова (02.12.1975)
  • ПЕТРУСЕНКО Вікторія ВІкторівна, директор КЗ “Слов’янська районна школа мистецтв” (06.12.1966)
  • РУДЕНСЬКИЙ Андрій Олександрович, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (06.12.1964)
  • ПОГОРЄЛОВА Юлія Олександрівна, колишній секретар Маяківської сільської ради (17.12.1981)
  • МОРОККО Лілія Івнівна, колишній Андріївський селищний голова (18.12.1956)
  • КРИВОКОНЬ Олексій Сергійович, колишній секретар Черкаської селищної ради (18.12.1974)
  • БАХМУТ Микола Іванович, колишній Долинський сільський голова (19.12.1956)
  • НОВОСЬОЛ Галина Олександрівна, депутат Слов’янської районної ради VII скликання (23.12.1980)
  • ТИЩЕНКО Володимир Анатолійович, заступник голови райдержадміністрації (25.12.1974)
 • Вітаємо з Днем Народження!  Бажаємо вам миру, любові, успіхів у всіх починаннях, добробуту, здійснення найзаповітніших бажань, здоров’я та наснаги!
Корисні ресурси
На тебе чекають вдома!


Функціонує програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"